Často kladené otázky

Kapsuly nonacne

Je nonacne bezpečné pre moje zdravie?

Áno. Nonacne je úplne bezpečný pre vaše zdravie, a jeho použitie nespôsobuje vedľajšie účinky. Prečo Pretože tento doplnok stravy bol vytvorený výlučne na báze prírodných zložiek, bežne používaných v bylinnej medicíne, nemá nijaké záporné dôsledky na organizmus.

Aké sú ingrediencie nonacne?

Zloženie Nonacne je založené na prírodných ingredienciách vybratých takým spôsobom, aby účinne pomáhať pri liečbe akné. Tento prípravok obsahuje ďatelinu lúčnu, smilax užitočný, výťažok z jadierok a listov žihľavy, vitamín C, E, A, B5, B6 a zinok. Všetky tieto komponenty pôsobia spoločne v boji proti problému zápalových lézií.

Je doplnok stravy nonacne naozaj účinný?

Nonacne je novým, inovatívnym produktom a jeho účinnosť je potvrdená priaznivými názormi, ktoré dostávame od našich zákazníkov. Nonacne môže rôznymi spôsobmi pôsobiť na rôzne typy aknóznej pleti – preto sú niektoré účinky dosahované rýchlejšie, iné po dlhšej dobe. Vynikajúcou vlastnosťou Nonacne však je, že tento doplnok stravy pomáha bojovať proti rôzne typom akné, proti bakteriálnemu rovnako ako hormonálnemu, čo ho rozhodne odlišuje od iných prípravkoch proti akné.

Ako používať nonacne?

Kapsulky Nonacne sa užívajú 2 x denne, najlepšie ráno a večer.

Služby zákazníkom

Ako si objednať?

Pri objednávke zvoľte počet kusov, spôsob dopravy, spôsob platby a vyplňte formulár adresy. Nonacne si môžete objednať tu.

Ako odosielate výrobky?

Expedícia sa uskutoční do 48 hodín od zadania objednávky. Dodanie výrobkov k zákazníkovi trvá 2 až 10 dni (doba sa môže predĺžiť, pre medzinárodné zásielky). Kuriérske zásielky sú doručované do 1-2 dní. Vážime si súkromie našich zákazníkov a výrobky sú preto zabalené diskrétne, takže nikto nebude vedieť, čo je vnútri.

Realizujete aj zahraničné objednávky?

Áno. Objednávky realizujeme v Európe, Severnej Amerike a v Ázii.

Aké sú náklady na doručenie?

Prioritné zásielky odosielané prostredníctvom pol'skej pošty sú doručované bezplatne. Kuriérske zásielky sú spoplatnené sumou 30 PLN.

Ako môžem zaplatiť za objednávku?

Objednávku je možné uhradiť bankovým prevodom, elektronickým prevodom, kreditnou kartou, cez systém PayPal alebo na dobierku.

Sú moje peniaze v bezpečí?

Áno. Za bezpečnosť elektronických transakcií zodpovedajú spoločnosti spravujúce systém DotPay (elektronické prevody) a PayPal (kreditné karty).