Nonacne

Pre ľudí, ktorí chcú dosiahnuť trvalé a viditeľné výsledky v boji proti akné!

Nonacne für Männer Veľa ľudí, ktorí užívali prípravok Nonacne dosiahli uspokojivé výsledky. Výrobok je univerzálny, takže jeho použitie sa odporúča pre ženy ako aj mužov všetkých vekových kategórií. Akné objavujúce sa v mladom veku i to, ktoré sa vyskytuje u ľudí po 30 rokoch veku nie je pre Nonacne žiadny rozdiel, pretože tento doplnok dokáže vyliečiť akýkoľvek druh zápalových lézií, spôsobených akné!

Čím sa líši nonacne od iných prípravkov?

  • Tento produkt pôsobí aktívne i preventívne - odstraňuje existujúce akné a zabraňuje vzniku nových lézií,
  • pomáha eliminovať vyrážky, začervenanie, čierne bodky a iné nedokonalosti, ktoré sú následkom zápalu kože,
  • je účinný v boji proti akné spôsobeným hormonálnymi zmenami,
  • pomôže Vám dosiahnuť čistú, zdravú pleť a zlepšuje stav pokožky tváre,
  • je úplne bezpečný pre vaše zdravie
  • obsahuje jedinečné zložky, ktorých kombinácia ešte nebola nikdy použitá v žiadnom prípravku proti akné!

A keď už hovoríme o zložkách, pri nonacne padla voľba na tie najúčinnejšie

Nonacne für Frauen Zložky sú vyberané tak, aby komplexne vyriešili problémy s pokožkou náchylnou na akné. Každé má určitú úlohu a spolu odstránia problém zápalných zmien permanentne a účinne! Toto unikátne zloženie zahŕňa: ďatelinu, smilax užitočný, výťažok zo žihľavových listov, výťažok z hroznových jadier, zinok, lykopén, meď a vitamíny: C, A, E, B5 a B6.

Aké výhody majú zložky nonacne?

Ďatelina lúčna - tiež známa ako červená ďatelina je zdrojom cenných prvkov a jedným zo základných byliniek používaných na liečbu akné bylinkármi. Ďatelina lúčna je bohatá na daidzeín, genisteín a formononetin, kyselinu salicylová, cholín, metylsalicylát, vápnik, draslík, zinok, fosfor, molybdén, vitamín B-3, C a E a beta karotén. Obsahuje izoflavíny, a pôsobí ako estrogén - upravuje hormonálnu nerovnováhu zodpovednú za akné. Okrem toho je silným antioxidantom, ktorý čistí telo od prebytočných toxínov.

Smilax užitočný - bylina získavaná z koreňov rastlín patriacich medzi prestupovité. Začal sa používať v Južnej Amerike a Ázii. V týchto krajinách je smilax dodnes používaný ako prírodná, základná liečba kožných ochorení. V klinických skúšaniach bola potvrdená účinnosť tejto byliny - pôsobí antibakteriálne a antifungivídne a účinne odstraňuje akné. Takisto znižuje zápal kože a je bohatý na cenné minerály, napr. železo, zinok, meď, jód, mangán, kremík a vitamíny C, A, B, D.

Výťažok z hroznových jadierok - obsahuje vitamín E, flavonoidy a kyselinu linolovú, ktorá pomáha chrániť kolagénu a elastín v bunkách. Kyselina linolová zjemňuje a vyhladzuje pokožku, ktorá je potom zdravá a bez vyrážok. Hroznové jadierka obsahujú aj OPC bohaté na antioxidanty, ktoré neutralizujú voľné radikály v tele a brzdia proces starnutia. Okrem toho OPC pomáha účinne predchádzať vzniku vyrážok a udržiavať zdravý vzhľad pleti.

Výťažok zo žihľavových listov - má laboratórnymi testami potvrdené protizápalové a antibakteriálne účinky. Má silné antioxidačné pôsobenie, čistiace a neutralizujúce voľné radikály. Žihľava inhibuje uvoľňovanie zápalových prostaglandínov COX-2, rast baktérií a má priaznivý účinok na kožné ochorenia vrátane akné. Antibakteriálna aktivita pôsobí proti grampozitívnym i gramnegatívnym baktériám vrátane E.coli.

Vitamín C – hrá rozhodujúcu úlohu v procese regenerácie kože. Štúdie potvrdili, že vitamín C môže znížiť podráždenie a začervenanie spojené s jazvami a so samotným akné. Rekonštruuje aj zničený kolagén, zodpovedný za pružnosť pokožky. Vitamín C je zdrojom antioxidantov, ktoré oslabujú pôsobenie voľných radikálov.