Spätná väzba od zákazníkov

Vždy som mal problém s výberom správneho produktu pre pokožku náchylnú na akné. Ak sa aj efekt dostavil - nakoniec bol opačný alebo rýchlo zmizol. Najhoršie to bolo pri holení - množstvo škrabancov, zápal vlasových cibuliek a podobne. Mal som takisto problém s infekciami. Bol som už takmer zúfalý, keď som si prečítal o pomerne novom výrobku Nonacne. Nenašiel som naň žiadne recenzie, takže som pri nákupe trochu riskoval. Teraz však neľutujem. Nonacne pôsobí pomerne silne na moje vyrážky. Už sa mi neobjavujú nové a komedóny zmizli. Mám hladkú kožu a holiaci strojček prestal byť mojím nepriateľom.

- Patrick, Liebenau

Mám 32 rokov a bojujem s týmto strašným problémom od 20 rokov. Absolvovala som asi milión testov, z ktorých nebol žiadny výsledok. Moja tvár bola skvelým experimentálnym laboratóriom pre rôzne tabletky, antibiotiká, masti a krémy, po ktorých som vyzerala len horšie. To isté s mechanickým čistením - telové peelingy, kavitácia a kozmetika - 0 výsledkov... Pomyslela som si, že som ešte asi neskúsil najjednoduchšie riešenie - prírodný produkt na akné. Dočítala som sa, že obsahuje veľa vitamínov a bylinných doplnkov, takže som sa rozhodla pre Nonacne. A bola som šokovaná - pomohlo mi! Možno ženie úplne, pretože ešte len začínam s liečbou, ale vidím efekty, ktoré som predtým nevidela.

- Vanessa, Bettringen

Celý mesiac som užívala Nonacne a musím povedať, že je fantastický. Predtým som míňala obrovské peniaze na iné prípravky na akné a návštevy dermatológa. Buď mi to nepomáhalo vôbec alebo len nakrátko. Odkedy užívam Nonacne, na tvári nemám žiadne ďalšie vyrážky, zlepšenie prišlo postupne, ale nakoniec sa mi podarilo vyhrať na tomto bojovom poli!

- Margit, Waldthurn

Akné mi spôsobovalo problémy viac ako 8 rokov... Už som stratil vieru v to, že by som mohol mať normálnu, zdravú pleť. Každý, kto bojuje s týmto problémom vie, koľko času a peňazí stojí lietanie po dermatológoch, lekárňach a testovanie neviem akých zázrakov na akné. Mal som toho dosť a stavil som na Nonacne. Odporučila mi ho kamarátka, ktorá začala používať tento produkt. Na začiatku som bola negatívne nastavená na ďalší "zázrak", ale prvý efekt som videla už po 3 dňoch! Vyrážky začali miznúť. Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam!

- Franz, Samerberg

Nonacne mi pomohlo pri druhom balení. Mala som mnoho komedónov, na brade, čele a na spánkoch a lícach. Mala som aj ekzém a bolestivé vriedky. Nákup mi pomohol a všetko zmizlo. Som rád, že som neminula moje peniaze zbytočne. Nonacne je naozaj účinný liek na kožné zmeny spôsobené akné.

- Anja, Königstein

Tento doplnok je odteraz mojim obľúbeným prípravkom proti akné! To je pre mňa rozhodujúci moment - všimol som si prvé výsledky, vyrážky zmizli a ja budem asi oslavovať. Vďaka Nonacne!

- Sandra, Winterberg

Nonacne budem vždy odporúčať všetkým svojim priateľom. Je to jednoducho najúčinnejší prostriedok na akné, aký som vyskúšala. A vyskúšala som ich mnoho. Vďaka nemu som získala sebadôveru a konečne vyzerám ako človek.

- Manuel, Berlin

Pre mňa problém akné vyzeral takto: žiadne večierky, žiadne pivo s priateľmi, žiadna pizza (ktorá prehlbuje problém) nehovoriac o žiadnom randení. Úplná izolácia. Jednoducho som sa hanbila ukázať sa ľuďom na oči, keď som videla ako akné na mojej tvári postupuje. To bola nočná mora. Samozrejme som vyskúšala aj antibiotiká, ktoré sa však nedajú brať večne, rovnako ako masti alebo tabletky. Bol to boj s veternými mlynmi. Pomyslela som si, že by som mohla radšej investovať do niečoho drahšieho - a možno to pomôže. Ako prvý mi do oka padol Nonacne a pri ňom sa to skončí. Iný prípravok brať nebudem. V mojom prípade funguje zázračne. Konečne môžem začať žiť ako človek :)

- Magdalena, Walbrzych